Adobe Ultra CS3

Adobe Ultra CS3

Developed by Adobe Systems Incorporated
Kullanıcı puanı
4.4  (9 oy)
Oyunuz
Puan
1.8
En güncel sürüm:
3.0.1055 (Tüm)
Şimdi Adobe Creative Suite 3 Production Premium yazılımı Windows® edition dahil, Adobe Ultra® CS3 yazılım kullanıcıları video projeleri her türlü için pratik günlük üretim bir araç içine girme dönüşümü sağlar. Sürükle ve bırak sadelik, marjinal video kaynakları ile son derece gerçekçi arka plan kompozisyonlar oluşturun; sanal gölgeler ve yansımaları gibi ikna edici etkileri ile sanal setleri özelleştirmek; ve yayın kalitesi gelişmiş dosya biçimleri geniş bir yelpazede için çıktı.
En Özellikler:
* Hızlı, etkili anahtarlama:
Adobe® Ultra® CS3 yazılımı ile video projeleri her türlü için pratik günlük üretim bir araç içine girme dönüşümü. Sürükle ve bırak kolaylığı ile son derece gerçekçi arka plan kompozisyonlar oluşturun, marjinal video kaynaklarından bile. Ultra alternatif açılar, hareket izleme ile 12 sanal ayarlar içerir kümesi, sadece önünde değil tabi koymak için Ölçekleme. Gelişmiş dosya biçimleri geniş bir yelpazede yayın kalitesinde çıktı.
* Ultra Sanal Sets Libraries:
Kullanın (ek kütüphaneler gerçekçi anahtarlı görüntüleri bırakarak için kompozit görünümlü ayrı ayrı satılır), ve sanal gölgeler ve yansımalar dahil olmak üzere çeşitli efektler ile onları özelleştirmek sanal setler dahil. Daha fazla bilgi
* Esnek çıkış seçenekleri:
Çıkış seçenekleri geniş bir yelpazede, DV dahil olmak üzere, daha sonra Adobe Premiere® Pro veya After Effects® yazılımı ile birleştirme için alfa kanalları ile AVIs QuickTime, görüntü sırası, ve 24-32 bit zevk.
Bilgi güncellenme tarihi::