Adobe Ultra CS3

Adobe Ultra CS3

Developed by Adobe Systems Incorporated
امتیازدهی کاربر
4.4  (9 رأی)
رأی شما
نمره
1.8
آخرین نسخه:
3.0.1055 (دیدن همه)
توسعه‌دهنده:
Adobe Systems Incorporated
در حال حاضر شامل در Windows® نسخه Adobe® Creative Suite® 3 تولید حق بیمه نرم افزار Adobe Ultra® CS3 نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران برای تبدیل کلید زنی به یک عملی تولید روزانه ابزار برای تمام انواع پروژه های ویدیویی. ایجاد بسیار واقع گرایانه پس زمینه کامپوزیت با drag-and-drop سادگی حتی از حاشیه های تصویری منابع; سفارشی مجازی مجموعه با متقاعد کردن اثرات مانند مجازی سایه ها و بازتاب و خروجی در پخش با کیفیت برای طیف گسترده ای از پیشرفته فرمت های فایل.
ویژگی های بالا:
* سریع و موثر کلید زنی:
تبدیل کلید زنی به یک عملی تولید روزانه ابزار برای تمام انواع پروژه های ویدئویی با Adobe® Ultra® CS3 نرم افزار. ایجاد بسیار واقع گرایانه پس زمینه کامپوزیت با drag-and-drop سادگی حتی از حاشیه های تصویری منابع. Ultra شامل 12 مجازی مجموعه با جایگزین زاویه ردیابی حرکت و پوسته پوسته برای قرار دادن موضوع خود را در این مجموعه نه تنها در مقابل آن. خروجی در پخش با کیفیت برای طیف گسترده ای از پیشرفته فرمت های فایل.
* Ultra مجازی Sets Libraries:
استفاده از مجازی شامل مجموعه های (کتابخانه های اضافی به صورت جداگانه فروخته) برای حذف کوک فیلم به واقع بینانه به دنبال مرکب و سفارشی آنها را با طیف گسترده ای از جلوه های مجازی از جمله سایه و بازتاب. اطلاعات بیشتر
* انعطاف پذیر گزینه های خروجی:
لذت بردن از یک طیف گسترده ای از گزینه های خروجی از جمله DV های QuickTime, تصویر, توالی و 24 بیتی یا 32-بیت AVIs با کانال آلفا برای بعد از ترکیب با Adobe Premiere® Pro یا After Effects® نرم افزار.
اطلاعات به روز شده در:

افزونه‌ها