Adobe Ultra CS3

Adobe Ultra CS3

Developed by Adobe Systems Incorporated
Ocena
4.4  (9 głosy)
Twój głos
Wynik
1.8
Najnowsza wersja:
3.0.1055 (Zobacz wszystkie)
Teraz wchodzi w Windows® edition Adobe® creative Suite® 3 produkcji Premium oprogramowania, oprogramowania Adobe Ultra® CS3 pozwala użytkownikom włączyć wprowadzić w praktyczne narzędzie produkcji dla wszystkich rodzajów projektów wideo. Tworzyć realistyczne tło kompozytów z przeciągnij i upuść prostoty, nawet z marginalne źródeł wideo; konfigurować wirtualne zestawy z przekonujących efektów, jak wirtualnych cieni i odbić; i wyjście w broadcast jakości dla szerokiego spektrum nowoczesnych formatów plików.
Główne Cechy:
* Szybka, skuteczna manipulacja:
Konwersja klucza w praktyczne narzędzie produkcji dla wszystkich rodzajów projektów wideo z Adobe® Ultra® oprogramowanie CS3. Tworzyć realistyczne tło kompozytów z przeciągnij i upuść prostoty, nawet z marginalne źródeł wideo. Ultra zawiera 12 wirtualne zestawy z alternatywnymi kątami, śledząc ruch i zoom, aby umieścić swój przedmiot w zestawie, nie tylko przed nim. Wyjście w broadcast jakości dla szerokiego spektrum nowoczesnych formatów plików.
* Ultra wirtualny Sets Libraries:
Używać w zestawie wirtualne zestawy (dodatkowe biblioteki są sprzedawane oddzielnie) do zrzutu z kluczem ramki w realistycznie wyglądające mieszaniny i dostosować je z różnymi efektami, w tym wirtualnych cieni i odbić. Dodatkowe informacje
* Elastyczne opcje wyjścia:
Szeroki zakres parametrów wyjściowych, w tym DV, QuickTime, sekwencji obrazów, i 24-bitowy lub 32-nieco AVIs z kanału alfa dla późniejszego compositingu z Adobe premiere® Pro lub After Effects® oprogramowania.
Aktualizacja informacji: