Adobe Ultra CS3

Adobe Ultra CS3

Developed by Adobe Systems Incorporated
Hodnocení
4.4  (9 hlasů)
Váš hlas
Skóre
1.8
Poslední verze:
3.0.1055 (Zobrazit všechny)
Nyní zahrnuty v Windows® vydání Adobe® Creative Suite® 3 Production Premium software, Adobe Ultra® CS3 software umožňuje uživatelům k transformaci zadání do praktické denní produkce nástroj pro všechny typy video projektů. Vytvořit velmi realistické pozadí kompozitů s drag-and-drop jednoduchost, a to i z okrajových video zdroje; vlastní virtuální sady s přesvědčivými účinky, jako je virtuální stíny a odrazy, a výstup ve vysílací kvalitě na širokou řadu pokročilých formátů.
Top Vlastnosti:
* Rychlé, efektivní klíčování:
Transformaci zadání do praktické denní produkce nástroj pro všechny typy video projekty s Adobe® Ultra® CS3 software. Vytvořit velmi realistické pozadí kompozitů s drag-and-drop jednoduchost, a to i z okrajových zdrojů videa. Ultra zahrnuje 12 virtuální sady s alternativní úhly, sledování pohybu a škálování dát váš předmět v sadě, ne jen v přední části. Výstup ve vysílací kvalitě na širokou řadu pokročilých formátů.
* Ultra Virtuální Sets Libraries:
Použít zahrnuty virtuální přístroje (další knihovny jsou prodávány samostatně) pro vrácení klíčované záběry do realisticky vypadající kompozity, a přizpůsobit jim širokou škálu účinků včetně virtuální stíny a odrazy. Více informací
* Flexibilní možnosti výstupu:
Užijte si širokou škálu možností výstupu, včetně DV, QuickTime, sekvence obrázků, a 24-bit nebo 32-bit AVIs s alfa kanály pro pozdější skládání s Adobe Premiere® Pro, nebo After Effects® software.
Informace aktualizovány: